Live Today >
Argentina - Copa de la Liga Pro. (Group Stage)
00:00
Instituto 1 - 2 Argentinos Juniors
FT
21:00
Defensa y Justicia Estudiantes de La Plata
21:00
Tigre Belgrano
23:30
Huracán River Plate
Argentina - Primera B Nacional (Group Stage)
18:00
Guillermo Brown Talleres RE
22:05
Agropecuario Quilmes
Australia - A-League
08:45
Adelaide United 4 - 1 Western United
FT
Austria - Bundesliga
18:30
Austria Wien Blau-Weiß Linz
Belgium - Pro League Play-Offs (Europa Play-off)
19:45
Gent Standard Liège
Bulgaria - First League
12:00
Pirin 2 - 1 Etar Veliko Tarnovo
FT
14:30
Arda Kardzhali 1 - 1 Krumovgrad
1T
17:00
Levski Sofia Slavia Sofia
Chile - Campeonato Nacional
23:30
Cobresal Palestino
England - Championship
12:30
Bristol City 1 - 0 Leicester City
FT
13:00
Millwall 1 - 1 West Bromwich Albion
FT
15:00
Cardiff City 0 - 0 Sunderland
1T
15:00
Huddersfield Town 0 - 0 Coventry City
1T
15:00
Hull City 0 - 0 Stoke City
1T
15:00
Norwich City 0 - 0 Plymouth Argyle
1T
15:00
Preston North End 0 - 0 Rotherham United
1T
15:00
Queens Park Rangers 0 - 0 Birmingham City
1T
15:00
Sheffield Wednesday 0 - 0 Swansea City
1T
15:00
Southampton 0 - 0 Middlesbrough
1T
17:30
Blackburn Rovers Ipswich Town
20:00
Watford Leeds United
France - Ligue 1
20:00
Lille Lens
Hungary - Nemzeti Bajnokság I
19:00
Puskás Akadémia Fehérvár
Indonesia - Liga 1
13:30
Barito Putera 0 - 0 PSIS Semarang
2T
13:30
Madura United 0 - 0 PSS Sleman
2T
13:30
PSM Makassar 1 - 1 Borneo Samarinda
2T
Japan - J1 League
10:00
Tokyo Verdy 2 - 2 Kyoto Sanga
FT
N. Ireland - Irish Cup (Semi-finals)
19:45
Glentoran Linfield
Netherlands - Eerste Divisie
19:00
ADO Den Haag FC Groningen
19:00
De Graafschap Jong AZ
19:00
FC Den Bosch FC Dordrecht
19:00
FC Eindhoven SC Cambuur
19:00
FC Emmen Jong Ajax
19:00
Helmond Sport Willem II
19:00
NAC Breda MVV Maastricht
19:00
Telstar Jong Utrecht
19:00
VVV-Venlo TOP Oss
Portugal - Liga Portugal
15:30
Gil Vicente Famalicão
18:00
Benfica Chaves
20:30
Estrela Amadora Sporting CP
Portugal - Liga Portugal 2
11:00
Belenenses 3 - 1 Feirense
FT
14:00
Paços de Ferreira 2 - 0 Oliveirense
HT
15:30
Tondela Länk FC Vilaverdense
Rep. Ireland - Premier Division
19:45
Derry City Galway United
19:45
Drogheda United St. Patrick's Athletic
19:45
Shamrock Rovers Bohemian FC
19:45
Shelbourne Dundalk
19:45
Waterford Sligo Rovers
Rep. Ireland - First Division
19:45
Bray Wanderers Cobh Ramblers
19:45
Cork City Athlone Town
19:45
Kerry Wexford
19:45
Longford Town UCD
19:45
Treaty United Finn Harps
Russia - Premier League
16:30
Dynamo Moskva Rostov
Saudi Arabia - Professional League
19:00
Al-Ettifaq Al-Ahli Saudi
19:00
Al-Ittihad Al-Fayha
19:00
Al-Okhdood Al-Raed
19:00
Al-Taawoun Al-Hazem
19:00
Damac Al-Khaleej
Scotland - Championship
19:45
Ayr United Airdrieonians
Serbia - SuperLiga
13:00
Čukarički 2 - 0 Novi Pazar
FT
15:00
Radnik Surdulica 0 - 0 Vojvodina
1T
17:00
IMT Železničar Pančevo
17:00
TSC Voždovac
Slovakia - First Football League
16:30
Ružomberok DAC Dunajská Streda
Spain - LaLiga
20:00
Cádiz Granada
Spain - Segunda División
19:30
Burgos Espanyol
Switzerland - Challenge League
18:30
Neuchâtel Xamax Schaffhausen
18:30
Stade Nyonnais Sion
19:15
AC Bellinzona Aarau