Live Today >
Argentina - Copa de la Liga Pro. (Group Stage)
00:00
Instituto 1 - 2 Argentinos Juniors
FT
21:00
Defensa y Justicia Estudiantes de La Plata
21:00
Tigre Belgrano
23:30
Huracán River Plate
Argentina - Primera B Nacional (Group Stage)
18:00
Guillermo Brown Talleres RE
22:05
Agropecuario Quilmes
Australia - A-League
08:45
Adelaide United 0 - 0 Western United
1T
Austria - Bundesliga
18:30
Austria Wien Blau-Weiß Linz
Belgium - Pro League Play-Offs (Europa Play-off)
19:45
Gent Standard Liège
Bulgaria - First League
12:00
Pirin Etar Veliko Tarnovo
14:30
Arda Kardzhali Krumovgrad
17:00
Levski Sofia Slavia Sofia
Chile - Campeonato Nacional
23:30
Cobresal Palestino
China - Super League
11:35
Shenzhen Peng City Cangzhou Mighty Lions
England - Championship
12:30
Bristol City Leicester City
13:00
Millwall West Bromwich Albion
15:00
Cardiff City Sunderland
15:00
Huddersfield Town Coventry City
15:00
Hull City Stoke City
15:00
Norwich City Plymouth Argyle
15:00
Preston North End Rotherham United
15:00
Queens Park Rangers Birmingham City
15:00
Sheffield Wednesday Swansea City
15:00
Southampton Middlesbrough
17:30
Blackburn Rovers Ipswich Town
20:00
Watford Leeds United
Estonia - Meistriliiga
12:30
Kuressaare Tallinna Kalev
France - Ligue 1
20:00
Lille Lens
Hungary - Nemzeti Bajnokság I
19:00
Puskás Akadémia Fehérvár
Indonesia - Liga 1
13:30
Barito Putera PSIS Semarang
13:30
Madura United PSS Sleman
13:30
PSM Makassar Borneo Samarinda
Japan - J1 League
10:00
Tokyo Verdy Kyoto Sanga
N. Ireland - Irish Cup (Semi-finals)
19:45
Glentoran Linfield
Netherlands - Eerste Divisie
19:00
ADO Den Haag FC Groningen
19:00
De Graafschap Jong AZ
19:00
FC Den Bosch FC Dordrecht
19:00
FC Eindhoven SC Cambuur
19:00
FC Emmen Jong Ajax
19:00
Helmond Sport Willem II
19:00
NAC Breda MVV Maastricht
19:00
Telstar Jong Utrecht
19:00
VVV-Venlo TOP Oss
Portugal - Liga Portugal
15:30
Gil Vicente Famalicão
18:00
Benfica Chaves
20:30
Estrela Amadora Sporting CP
Portugal - Liga Portugal 2
11:00
Belenenses Feirense
14:00
Paços de Ferreira Oliveirense
15:30
Tondela Länk FC Vilaverdense
Rep. Ireland - Premier Division
19:45
Derry City Galway United
19:45
Drogheda United St. Patrick's Athletic
19:45
Shamrock Rovers Bohemian FC
19:45
Shelbourne Dundalk
19:45
Waterford Sligo Rovers
Rep. Ireland - First Division
19:45
Bray Wanderers Cobh Ramblers
19:45
Cork City Athlone Town
19:45
Kerry Wexford
19:45
Longford Town UCD
19:45
Treaty United Finn Harps
Russia - Premier League
16:30
Dynamo Moskva Rostov
Saudi Arabia - Professional League
19:00
Al-Ettifaq Al-Ahli Saudi
19:00
Al-Ittihad Al-Fayha
19:00
Al-Okhdood Al-Raed
19:00
Al-Taawoun Al-Hazem
19:00
Damac Al-Khaleej
Scotland - Championship
19:45
Ayr United Airdrieonians
Serbia - SuperLiga
13:00
Čukarički Novi Pazar
15:00
Radnik Surdulica Vojvodina
17:00
IMT Železničar Pančevo
17:00
TSC Voždovac
Slovakia - First Football League
16:30
Ružomberok DAC Dunajská Streda
Spain - LaLiga
20:00
Cádiz Granada
Spain - Segunda División
19:30
Burgos Espanyol
Switzerland - Challenge League
18:30
Neuchâtel Xamax Schaffhausen
18:30
Stade Nyonnais Sion
19:15
AC Bellinzona Aarau