Live Today >
Women's Champions League (Semi-finals)
17:30
Chelsea LFC Barcelona Femení
Argentina - Primera B Nacional (Group Stage)
18:30
Tristan Suarez Estudiantes Caseros
19:30
Almagro Almirante Brown
20:35
Patronato Talleres RE
22:00
Nueva Chicago Mitre
22:40
Agropecuario San Martín de Tucumán
Australia - A-League
08:15
Newcastle United Jets Central Coast Mariners
08:15
Wellington Phoenix Macarthur FC
10:45
Melbourne Victory Western Sydney Wanderers
Austria - 2. Liga
13:15
Floridsdorfer AC First Vienna
13:30
Admira Wacker Mödling FC Liefering
13:30
Schwarz-Weiß Bregenz Grazer AK
13:30
Sturm Graz II Dornbirn
Azerbaijan - Premyer Liqası
15:00
Sabah Səbail
Belarus - Premier League
14:00
Isloch Neman Grodno
16:00
Torpedo-BelAZ Smorgon
18:15
Dnepr Mogilev Dinamo Minsk
Belgium - Pro League Play-Offs (Europa Play-off)
15:00
Mechelen Oud-Heverlee Leuven
17:15
Standard Liège Sint-Truiden
19:45
Gent Westerlo
Brazil - Série B
00:00
Avaí 0 - 2 Santos
2T
01:00
Guarani 0 - 1 Chapecoense
1T
21:00
CRB Amazonas
21:00
Paysandu Botafogo-SP
22:00
América Mineiro Grêmio Novorizontino
Chile - Campeonato Nacional
00:00
O'Higgins 1 - 2 Unión Española
2T
20:00
Deportes Copiapó Universidad Católica
22:30
Ñublense Cobreloa
China - Super League
12:35
Shanghai Port Shanghai Shenhua
Cyprus - First Division
17:00
Nea Salamis Ethnikos Achna
England - Premier League
12:30
West Ham United Liverpool
15:00
Fulham Crystal Palace
15:00
Manchester United Burnley
15:00
Newcastle United Sheffield United
15:00
Wolverhampton Wanderers Luton Town
17:30
Everton Brentford
20:00
Aston Villa Chelsea
England - Championship
15:00
Blackburn Rovers Coventry City
15:00
Bristol City Rotherham United
15:00
Cardiff City Middlesbrough
15:00
Huddersfield Town Birmingham City
15:00
Millwall Plymouth Argyle
15:00
Norwich City Swansea City
15:00
Sheffield Wednesday West Bromwich Albion
15:00
Southampton Stoke City
15:00
Watford Sunderland
20:00
Hull City Ipswich Town
France - Ligue 1
20:00
Paris Saint-Germain Havre AC
France - Ligue 2
14:00
Saint-Étienne Caen
18:00
Ajaccio Quevilly-Rouen Métropole
18:00
Amiens Troyes
18:00
Annecy Bastia
18:00
Concarneau Rodez
18:00
Laval Bordeaux
18:00
Paris FC Angers
18:00
Pau FC Guingamp
18:00
Valenciennes Grenoble Foot 38
Germany - Bundesliga
14:30
Augsburg Werder Bremen
14:30
Bayern München Eintracht Frankfurt
14:30
Freiburg Wolfsburg
14:30
RB Leipzig Borussia Dortmund
17:30
Bayer Leverkusen Stuttgart
Germany - 2. Bundesliga
12:00
Eintracht Braunschweig Hamburg
12:00
Holstein Kiel Kaiserslautern
12:00
Paderborn 07 Elversberg
19:30
Schalke 04 Fortuna Düsseldorf
Germany - 3. Liga
13:00
Borussia Dortmund II Erzgebirge Aue
13:00
Jahn Regensburg Dynamo Dresden
13:00
MSV Duisburg Sandhausen
13:00
Saarbrücken Hallescher
13:00
Viktoria Köln Preußen Münster
15:30
Verl Waldhof Mannheim
Greece - Super League
18:00
Asteras Tripoli OFI Crete
18:00
Kifisia PAS Giannina
18:00
Panetolikos Atromitos
18:00
Volos Panserraikos
Israel - Premier League
15:00
Maccabi Bnei Reineh Maccabi Tel Aviv
15:30
Hapoel Jerusalem Hapoel Hadera
16:00
Maccabi Petah Tikva Maccabi Netanya
18:00
FC Ashdod Hapoel Petah Tikva
18:00
Hapoel Tel Aviv Beitar Jerusalem
Italy - Serie B
13:00
Brescia Spezia
13:00
Modena Südtirol
13:00
Parma Lecco
13:00
Ternana Ascoli
15:15
Cittadella Feralpisalò
15:15
Cosenza Bari
15:15
Palermo Reggiana
15:15
Sampdoria Como
Japan - J1 League
05:00
Hokkaido Consadole Sapporo Shonan Bellmare
06:00
Albirex Niigata FC Tokyo
06:00
Júbilo Iwata Machida Zelvia
06:00
Vissel Kobe Kyoto Sanga
07:00
Cerezo Osaka Yokohama F. Marinos
Japan - J2 League
06:00
Mito HollyHock Fujieda MYFC
06:00
Thespa Gunma V-Varen Nagasaki
06:00
Vegalta Sendai JEF United Chiba
06:55
Ehime FC Ventforet Kofu
Kazakhstan - Premier League
10:00
Tobol Zhenis
12:30
Atyrau Kyzylzhar
12:30
Turan Astana
15:00
Kaisar Kairat
Korea Republic - K League 1
06:00
Daejeon Hana Citizen Seoul
08:30
Gimcheon Sangmu Gangwon FC
08:30
Gwangju FC Suwon FC
Morocco - Botola
17:00
Chabab Mohammedia Union Touarga
19:00
Hassania Agadir FAR Rabat
21:00
Olympic Safi Ittihad Riadi Tanger
N. Ireland - Premiership
17:30
Dungannon Swifts Ballymena United
17:30
Glenavon Carrick Rangers
17:30
Glentoran Crusaders
17:30
Larne Coleraine
17:30
Linfield Cliftonville
17:30
Newry City Loughgall
Norway - Eliteserien
17:00
Rosenborg Bodø Glimt
Norway - OBOS-ligaen
15:00
Aalesunds Raufoss
15:00
Åsane Stabæk
15:00
Bryne Sogndal
15:00
Kongsvinger Start
15:00
Moss Egersund
15:00
Sandnes Ulf Levanger
Poland - Ekstraklasa
14:00
Górnik Zabrze ŁKS Łódź
16:30
Śląsk Wrocław Ruch Chorzów
19:00
Widzew Łódź Raków Częstochowa
Portugal - Liga Portugal
15:30
Casa Pia Chaves
15:30
Vizela Rio Ave
18:00
Benfica SC Braga
20:30
Vitória SC Boavista
Portugal - Liga Portugal 2
11:00
Mafra Oliveirense
14:00
Marítimo Feirense
15:30
Leixões Länk FC Vilaverdense
Rep. Ireland - First Division
19:30
Longford Town Wexford
Saudi Arabia - Professional League
16:00
Al-Okhdood Abha
16:00
Al-Raed Al-Ettifaq
19:00
Al-Khaleej Al-Nassr
Scotland - Premiership
15:00
Aberdeen Motherwell
15:00
Kilmarnock Hearts
15:00
Livingston Ross County
15:00
St Johnstone Hibernian
Scotland - Championship
15:00
Arbroath Queen's Park
15:00
Dunfermline Athletic Inverness CT
15:00
Greenock Morton Raith Rovers
15:00
Partick Thistle Ayr United
Serbia - SuperLiga
15:00
Radnik Surdulica Novi Pazar
17:00
Javor Ivanjica IMT
19:00
Železničar Pančevo Radnički Niš
Slovakia - First Football League
14:30
MŠK Žilina Spartak Trnava
17:00
Košice ViOn Zlaté Moravce
17:00
Ružomberok Železiarne Podbrezová
17:00
Skalica Trenčín
South Africa - Premier Division
14:00
AmaZulu Chippa United
16:30
Kaizer Chiefs SuperSport United
19:00
Stellenbosch Polokwane City
Spain - LaLiga
13:00
Las Palmas Girona
15:15
Almería Getafe
17:30
Alavés Celta Vigo
20:00
Atlético Madrid Athletic Bilbao
Sweden - Superettan
14:00
Gefle IF Sandvikens IF
14:00
GIF Sundsvall Varbergs BoIS
14:00
Landskrona BoIS Utsiktens BK
16:00
Örgryte IS Östers IF
Sweden - Elitettan
12:00
Eskilstuna United DFF Gamla Upsala SK
12:00
Umeå IK FF Örebro SK FK
15:00
IK Uppsala Fotboll IFK Kalmar
16:00
Mallbackens IF Sunne Alingsås IF FF
Switzerland - Coupe de Suisse (Semi-finals)
19:30
Sion Lugano
Thailand - Thai League 1
12:00
Buriram United Muangthong United
12:30
Chonburi Nakhon Pathom United
13:00
Sukhothai Uthai Thani
14:00
BG Pathum United Port
Turkey - Süper Lig
14:00
Kasımpaşa Samsunspor
14:00
Sivasspor Konyaspor
17:00
Fenerbahçe Beşiktaş
17:00
Hatayspor İstanbul Başakşehir
Ukraine - Premier League
11:00
Dnipro-1 Dynamo Kyiv
11:00
Mynai Chornomorets
13:30
LNZ Cherkasy Shakhtar Donetsk
16:00
Rukh Lviv Veres Rivne
Uruguay - Primera División (Apertura)
16:30
Rampla Juniors Deportivo Maldonado
17:00
Cerro Largo Boston River
USA - MLS (Regular Season)
18:45
Austin FC LA Galaxy