Live Today >
Olympics (Group Stage)
14:00
Argentina U23 2 - 1 Iraq U23
2T
14:00
Dominican Republic U23 1 - 2 Spain U23
2T
16:00
Ukraine U23 Morocco U23
16:00
Uzbekistan U23 Egypt U23
18:00
Israel U23 Paraguay U23
18:00
New Zealand U23 United States U23
20:00
France U23 Guinea U23
20:00
Japan U23 Mali U23
Argentina - Primera División
19:00
Independiente Rivadavia Independiente
21:00
San Lorenzo Newell´s Old Boys
23:00
Rosario Central Huracán
Argentina - Primera B Nacional (Group Stage)
00:45
Temperley 0 - 0 San Telmo
FT
19:00
Aldosivi Colón
19:00
Arsenal de Sarandí Quilmes
19:00
Brown de Adrogué Chaco For Ever
19:00
Chacarita Juniors Estudiantes Caseros
19:00
Nueva Chicago Deportivo Madryn
19:00
Tristan Suarez Atlético Güemes
20:00
Mitre Almirante Brown
23:10
Deportivo Moron Atlético de Rafaela
Austria - ÖFB Cup (First round)
16:00
Austria Salzburg Reichenau
16:30
Dietach SPG Wels
16:30
Donaufeld SCR Altach
17:00
ASK Klagenfurt Union Mauer
17:00
Hohenems ASKÖ Oedt
17:00
Schwaz Schwarz-Weiß Bregenz
17:00
SV Wildon Blau-Weiß Linz
17:15
Kremser SC Sturm Graz
17:30
SV Donau ASK Voitsberg
18:00
Leobendorf St. Pölten
18:00
St. Anna/Aigen Admira Wacker Mödling
18:30
Siegendorf Floridsdorfer AC
Belgium - Pro League
15:00
Dender 0 - 0 Union Saint-Gilloise
1T
17:15
Beerschot Oud-Heverlee Leuven
19:45
Anderlecht Sint-Truiden
Brazil - Série B
01:30
Ituano 0 - 0 Vila Nova
FT
21:00
Coritiba Chapecoense
21:00
Mirassol Operário Ferroviário
22:00
Sport Recife Ponte Preta
Chile - Campeonato Nacional
00:00
Everton Viña del Mar 1 - 1 Deportes Iquique
FT
17:30
Deportes Copiapó Coquimbo Unido
20:00
Unión Española Cobresal
22:30
Colo-Colo O'Higgins
China - Super League
12:00
Changchun Yatai 1 - 0 Cangzhou Mighty Lions
FT
12:35
Tianjin Jinmen Tiger 2 - 1 Qingdao West Coast
FT
Czech Rep. - First League
13:30
Dukla Praha 1 - 0 Bohemians 1905
FT
16:00
Pardubice Karviná
16:00
Teplice Sparta Praha
19:00
Slavia Praha Dynamo České Budějovice
Denmark - Superliga
15:00
FC Nordsjælland 1 - 1 FC Midtjylland
1T
Hungary - Nemzeti Bajnokság I
16:00
Debreceni Ferencváros
Iceland - Besta deild karla
15:00
Vestri FH
Pst
Kazakhstan - Premier League
14:00
Aksu Atyrau
Pst
14:00
Shakhter Karagandy 0 - 2 Kairat
2T
16:00
Yelimay Zhenis
Korea Republic - K League 1
11:00
Gwangju FC 1 - 0 Suwon FC
FT
11:30
Daegu FC 1 - 1 Daejeon Hana Citizen
FT
11:30
Incheon United 0 - 1 Seoul
FT
Norway - OBOS-ligaen
15:00
Aalesunds 1 - 0 Egersund
1T
15:00
Åsane 0 - 0 Raufoss
1T
15:00
Bryne 1 - 0 Sandnes Ulf
1T
15:00
Kongsvinger 1 - 1 Levanger
1T
15:00
Mjøndalen 0 - 1 Lyn
1T
15:00
Sogndal 1 - 0 Start
1T
15:00
Stabæk 1 - 2 Moss
1T
Poland - Ekstraklasa
13:45
Stal Mielec 0 - 1 GKS Katowice
2T
16:30
Radomiak Radom Jagiellonia Białystok
19:15
Widzew Łódź Lech Poznań
Rep. Ireland - Premier Division
19:45
Sligo Rovers Galway United
Rep. Ireland - First Division
19:30
Longford Town UCD
Russia - Premier League
13:00
Pari Nizhny Novgorod 0 - 3 CSKA Moskva
FT
15:30
Dynamo Moskva Lokomotiv Moskva
15:30
Rubin Kazan Zenit
18:00
Fakel Voronezh Akron Tolyatti
Serbia - SuperLiga
16:00
IMT Radnički 1923
Pst
19:00
Crvena Zvezda Mladost Lučani
19:00
Jedinstvo Ub Partizan
19:00
Železničar Pančevo Napredak Kruševac
Singapore - Premier League
11:00
Albirex Niigata Singapore 2 - 4 Tampines Rovers
FT
11:00
DPMM 1 - 3 Young Lions
FT
Slovakia - First Football League
17:00
Skalica Zemplín Michalovce
17:00
Železiarne Podbrezová MŠK Žilina
19:30
Komarno Slovan Bratislava
Slovenia - PrvaLiga
19:15
Domžale Mura
Sweden - Allsvenskan
14:00
IFK Norrköping 2 - 0 Kalmar FF
2T
16:30
IFK Göteborg IF Brommapojkarna
16:30
Malmö FF IK Sirius
19:00
Halmstads BK IFK Värnamo
Sweden - Superettan
12:00
Utsiktens BK 2 - 1 Sandvikens IF
FT
14:00
Degerfors IF 0 - 0 Skövde AIK
2T
14:00
Östersunds FK 1 - 1 Varbergs BoIS
2T
Uruguay - Torneo Intermedio (Intermediate Round)
14:00
Miramar Misiones 0 - 0 Cerro Largo
2T
16:30
Fénix Progreso
21:30
Montevideo Wanderers Deportivo Maldonado
21:30
Peñarol Defensor Sporting